V Bieg i Marsz Leśny "Go North" Maszewo

17_czerwca_2017 roku przedstawiciele klubu 42,2 wzięli udział w imprezie marszowo - biegowej w Maszewie.

Chodź pogoda nie rozpieszczała uczestników z ochotą staneliśmy na starcie.

Całe to wydarzenie składało się z biegów na poziomie wielu kategorii wiekowych oraz pikniku gminnego.

Za organizacje odpowiedzialny był klub MKS FIGHTER oraz Gminne Centrum Kultury w Cewicach.

Głównymi prowadzącymi byli Przemyslaw Kowalczuk oraz Katarzyna Drywa. Nie powinniśmy zapomnieć o wielu wolontariuszach

obecnych przy obsłudze tej imprezy i obecnych na trasie. Wydarzenia w Maszewie zbiegły sie z

20 rocznicą istnienia klubu MKS FIGHTER. Dla uczestników przygotowano 107 Pucarów i 100 medali.

Organizatorzy przewidzieli biegi dla dzieci przedszkolnych (100m), dla klas I i II (400m), dla klas III-IV (600m),

gimnazjalistów (1600m) oraz marsz i bieg główny na dystansie 5km (leśny). Na starcie staneło około 150 uczestników.

W Maszewie nasz klub reprezentowali Damian Badziąg, Tomasz Durzyński oraz Grzegorz Tracewicz.

Towarzyszyły nam nasze rodziny a nawet dzieci, ktore z chęcią wystartowały w biegach ze swoimi rówieśnikami.

Wszyscy wrócili z trofeami i dobrymi humorami.

Już dzisiaj dziękujemy za zaproszenie na VI edycje...