Sobotni wieczór. 15 lipca 2017 roku. Charbrowo, Gmina Wicko. Stawili się do biegu: Tomasz Durzyński, Karol Młyński, Zygmunt Miszke i Grzegorz Tracewicz.

Nasi klubowicze w honorowym składzie pobiegli na zaplanowanym dystansie 6km, w magicznej atmosferze palących sie pochodni. Mieszkańcy Charbrowa i okolic oraz kibice z Lęborka cudownie oświetlali drogę i zagrzewali do osiągnięcia zadawalającego wyniku.

Biegowo trasa była bardzo wymagająca pod względem nachylenia, prowadziła przez osiedle domów jednorodzinnych, na twardym asfaltowo-brukowym podłożu. Towarzyszyła nam spora liczba podbiegów i zbiegów.

W nocnym biegu wystartowało około 100 osób co znacząco przekroczyło liczbe z poprzedniej edycji. Dodatkowo w kategorii M OPEN pobiegli goście z Ukrainy i do nich należały dwie czołowe pozycje. Rywalizację wygrał Vasil Koval z Ukrainy.

Nasze wyniki pozostawiają dobre wrażenie na tle startujących zawodników. Było to dobre przetarcie przed najważniejszym lokalnym wydarzeniem tego sezonu biegowego w Lęborku.

Już za tydzień wystartujemy w szerokim składzie w XVII Biegu Ulicznym św. Jakuba Ap. na dystansie 10km.

Zachecamy do kibicowania naszemu Stowarzyszeniu 42,2 na trasie

Nasze wyniki - Ultimate Live