W nocy z soboty na niedzielę braliśmy udział w oryginalnych zawodach - II Nocnym Biegu Parami ze Świetlikami w Redzie. Trasa wynosiła ponad 16 km, poprowadzona była przez piękne lasy koło Redy, suma przewyższeń wynosiła prawie 300 metrów. Wystartowało 6 członków Klubu. Po przyjeździe na miejsce startu zaskoczyło nas przenikliwe zimno, mimo to Udało się uzyskać bardzo dobre rezultaty. Justyna Głuchaczka wraz z kolegą Marcinem Stefaniakiem zajęli 2 miejsce w kategorii par mieszanych a Damian Badziąg wraz z Michałem Bojanowskim trzecie miejsce w kategorii open. Oprócz nich barwy Klubu 42,2 reprezentowali jeszcze Marek Wątroba, Tomasz Tutak oraz Krzysztof Koiszewski (z kolegą Tomaszem Mechlińskim.  Nocny bieg był świetnie przygotowany przez biegaczy z Redy.

Zdjęcia własne Klubu oraz Marcin Piotrzkowski i AM Studio