Ostatni weekend obfitował w starty członków naszego klubu. Formę biegową sprawdzaliśmy:

w lasach Piaśnicy koło Wejherowa na dystansie 10km, na ekstremalnym Runmageddonie w Gdyni

oraz na 42 kilometrowym dystansie 3ciego Maratonu w Gdańsku.

Łącznie w trzech turniejach biegowych wzięło udział 12 klubowiczów. Wielu z nas ustanowiło nowe rekordy życiowe

Nie zabrakło gorących serc i ważnego dopingu ze strony naszych przyjaciół i rodzin.

Dzięki naszej aktywności w szeregi naszego stowarzyszenia przyjęliśmy dwóch nowych członków.

To był bardzo udany weekend. Już w sobotę we Władysławowie podczas Biegu Jedności Kaszubów nasz Klub 42,2 reprezentował Tomek Durzyński, który uzyskał w biegu na 10 km mega-życiówkę 42:16 i 15 wynik w klasyfikacji ogólnej. Jak mawia klasyk "to był dobry prognostyk" na następny dzień.

Aż 8 członków Klubu startowało bowiem dzisiaj w Onico Półmaratonie w Gdyni. Nie chcieliśmy wypaść przeciętnie, ale:
KAŻDY OSIĄGNĄŁ REKORD ŻYCIOWY !!!

- Ania Springman 1:41:26

-Justyna Głuchaczka 1:43:53

-Sywia Formella 1:51:41

-Krzysztof Szumała 1:38:50

-Michał Bojanowski 1:37:59

-Mirosław Ostrowski 1:50:00

-Marek Piotrowski 1:44:34

-Marek Wątroba1:49:30

-Tomasz Tutak 1:58:30

-Krystian Springman 1:39:57

Sami byliśmy zaskoczeni - jesteśmy w różnych fazach przygotowań, na różnych etapach realizacji planów treningowych, połowa przeziębiona :) A tu taki mega wynik Klubu. Przesunęliśmy granicę tego, co możliwe. Wyjazd klubowy bardzo nas zintegrował. Warto w tym miejscu podziękować Dorotce i Izie, które pojechały nam kibicować i wspierać, miło było gościć Gosię, Krzyśka i Tomka - mamy nadzieję niedługo Was zobaczyć w koszulkach klubowych.

W 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

W 2013 grupa pasjonatów i działaczy społecznych postanowiła zorganizować „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego.

W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast.